home Rozrywka Oryginalne miejsca na pierwszą randkę

Oryginalne miejsca na pierwszą randkę

Planujesz pierwszą randkę i nie wiesz jakie miejsce będzie odpowiednie? Chcesz wybrać coś bardziej oryginalnego niż kino czy kawiarnia? Sprawdź kilka pomysłów i zobacz jakich miejsc lepiej unikać.

Pierwsze spotkanie z nowo poznaną osobą wywołuje wiele emocji, szczególnie jeśli brakuje nam w tym doświadczenia. Każda ze stron chce przecież wypaść jak najlepiej. Aby atmosfera była przyjemna i swobodna warto zastanowić się nad wyborem odpowiedniego miejsca. To jedna z najważniejszych kwestii podczas planowania pierwszej randki. Najczęściej to mężczyzna wychodzi z propozycją wspólnego wyjścia. Warto zwrócić uwagę na kilka istotnych elementów.

Najpopularniejsze miejsca na pierwszą randkę to kino, teatr czy kawiarnia. Można zaliczyć je do ”bezpiecznych”. Ale może warto pomyśleć o czymś bardziej oryginalnym, szczególnie jeśli wiemy, że druga osoba nie będzie miała nic przeciwko. Najważniejsze, aby przyjemnie spędzić wspólny czas i przy okazji lepiej się poznać. Istnieje naprawdę wiele ciekawych pomysłów, które sprawią, że randka będzie udana i pewnością jeszcze zostanie powtórzona.

Kilka pomysłów

Jednym z ciekawszych pomysłów na pierwszą randkę może okazać się spotkanie w escape roomie. Nic tak nie integruje jak wspólne rozwiązywanie zagadek. Możemy wybierać spośród wielu ciekawych tematów. Może wybierzemy coś wspólnie lub zrobimy niespodziankę drugiej osobie. To świetny pomysł, aby nieco rozluźnić atmosferę. Wspólne obmyślanie planu, szukanie rozwiązań może sprawić, że dużo się o sobie dowiemy. W ten sposób późniejsza rozmowa będzie już o wiele łatwiejsza. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby po tym udać się na kolację czy na drinka.

Latem możemy pomyśleć o wspólnej wycieczce rowerowej oraz pikniku. Warto zaplanować wcześniej miejsce, w którym będziecie mogli się zatrzymać i na spokojnie porozmawiać. Pamiętajmy, aby nie wybierać zbyt długiego dystansu i kiepskiej drogi. Ale oczywiście wszystko zależy od indywidualnych upodobań.

Nawet jeśli zdecydujemy się na bardziej szalone pomysły niż kino warto zadbać także o miejsce, w którym będziecie mogli coś zjeść. Warto wtedy wybrać ciekawą, mniej znaną restaurację lub kawiarnie. Dobrze jeśli uda nam się wcześniej zarezerwować stolik. Warto także sprawdzić opinie o danym miejscu. Możemy też zapytać wcześniej drugą osobę, jaką kuchnię najbardziej preferuje.

Jakich miejsc unikać?

Przede wszystkim unikajmy zapraszania na obiad czy kolacje do baru szybkiej obsługi czy do znanych sieciówek. Po prostu takie miejsca nie wyróżniają się niczym wyjątkowym i nie pasują na pierwszą randkę. Może to być również oznaką skąpstwa czy braku szacunku. Pamiętajmy jednak, że drogie restauracje także nie są zawsze najlepszym wyborem – kobieta może uznać, że chcemy się przed nią pochwalić.

Nie sprawdzają się także randki w klubach czy w głośnych miejscach. Nawet jeśli oboje lubicie spędzać czas na imprezach nie oznacza to, że będzie to dobrym rozwiązaniem na pierwszą randkę. Zbyt duży tłum i głośna muzyka mogą sprawić, że trudno wam będzie o czymkolwiek porozmawiać.

Nie wiesz, jak poderwać dziewczynę? Wejdź na stronę uwodzenie.org i poznaj zasady dla każdego!

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *